13/06/2010

13. června 2010 v 21:25 | Tess |  Daily news
My lovely notebook died. Yes, I know that taking it into my bed isn´t so good... so now I have to take it to the service. I feel like I haven´t my leg or hand.. or something like it. It´s terrible. Unfortunetely our family computer doesn´t get on well with the internet so I can´t write posts at all.

Some passed events. As you noticed, on Thursday there was a Elton John´s concert. Not so bad.. he is of course one of the best musicans ever... but it was quite boring for me anyway. Probably just becouse I´ve seen so many great shows there. Just I expected more.

Yesterday the weather was great so I decided to go out with T. and sunbathe a little. However, as soon as we lay down on the grass, a huge cloud appeared. So that we went for the beer.


I have so many plans for Monday. I have to do all these things I wanted to do on Friday. Of course, I did nothing. Just because I was so tired after working almost until 2 am. and getting home before 4 am. Hope my notebook will be all right soon and I will be able to post more articles. Now I´m fighting with some photos. Probably, I´ll post them later, it´s impossible!

And.. Oh my god! You have to know what I learned right now! Guns n´roses in October. Love them! Aaaw!Umřel mi notebook. Jasně, vím, že není zrovna nejlepší brát si ho do postele... takže teď s ním musím do opravny. Připadám si jao bez ruky, nebo bez nohy. Zkrátka těžce trpím. Navíc, na našem rodinném počítači nejde internet. Nebo spíše jde jenom, když se mu chce. Tak pět minut a dost vždycky, tudíž to, že teď vůbec píšu, je přímo zázrak.

A co se stalo v minulých dnech? Jak jste si všimli, ve čtvrtek tu byl Elton John. Nebyl to tak špatný koncert... vždyť je právem jeden z nejlepších hudebníků... ale pro mě to bylo celkem nudné. Nejspíš proto, že jsem během své práce viděla už tolik skvělých vystoupení. Zkrátka jsem od toho očekávala něco víc.

Včera to vypadalo, že bude naprosto skvělé počasí na opalování, takže jsem vyrazila k T. Samozřejmě, že jakmile jsme si lehly na trávu, objevil se obrovský mrak a se sluněním byl konec. Tak jsme to vzaly nejkratší cestou na pivo.

V pondělí mě čeká tolik věcí... vlastně musím udělat všechno to, co jsem nestihla v pátek. Samozřejmě, že jsem z toho neudělala nic. Totiž, když jste v práci do 2 do rána a domů dorazíte něco před čtvrtou... zkrátk jsem byla naprosto mrtvá. Doufám, že budu mít svůj milovaný noťásek co nejdřív zpátky doma, takže budu moct konečně normálně psát. Teď tu bojuju s fotkama ze včerejška...a le je to nemožné! Takže je sem hodím nejspíš někdy později...

A... musím vám říct, co jsm přávě teď zjistila! Neskutečně se těším.. Guns n´roses v září v Praze. Nepředstavitelné! Miluju je!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama