10/06/2010

10. června 2010 v 10:26 | Tess |  Daily news
CAN YOU FEEL THE LOVE TONIGHT

I can´t believe I really woke up so early today. I had to get up just because of work. I should be there at 3 pm and there are many things I have to do before. Wash my hair, tidy up our flat a lil bit, cook a lunch... and many other necessities. Yesterday I promised to say something about my work. So I have a job in O2 arena which is the largest multipurpose hall in Czech repubilc. I work there as a barman for one year I think. Have to say I love this work, really! Today John Lennon is performing there. I think it will be great evening. Hope I´ll not have so much work because I want to enjoy it also! 

Pořád můžu uvěřit, že jsem vážně vstala tak brzo. Ne dobrovolně ovšem. Ve tři mám být totiž v práci a ještě musím udělat hromadu věcí. Umýt si vlasy, uklidit byt, uvařit oběd.... a hromadu dalších nezbytností. A teď něco o mé práci, jak jsem včera slíbila. Už přes rok pracuju v O2 areně jako vééliká barmanka :D Ne, vážně... baví mě to. Miluju tu práci! Dneska je na programu Elton John, takže doufám, že nebude moc práce a taky z toho budu něco málo mít. 
elton
Unfortunatelly tomorrow I´m not working. So I have to arrange some important things. Take out photos from the degree ceremony and also take some passport photos for my school identity card. Also I have to arrange an appointment with my hairdresser. I´m thinking about some change... maybe a bang? I´m not sure. 

Měla jsem jít do práce i zítra, ale bohužel... čas ale využiju jinak, musím totiž zařídit pár věcí, vyzvednout fotky z promoce a taky bych se měla nechat vyfotit na školní průkaz. Což mi připomíná, že se také musím objednat ke kadeřnici. Přemýšlím o nějaké změně... možná ofina? No... nejsem si zas tak jistá.


Tess
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cruella Lole Cruella Lole | Web | 13. června 2010 v 15:05 | Reagovat

Wow, Elton! Doufám, že se líbil. =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama