09/06/2010

9. června 2010 v 15:53 | Tess |  Daily news
FLOWERS


Today I recieved a letter from the University. So... I´m admitted! Of course, there wasn´t any other alternative just becouse of cheque I have to pay now. I´ve known about the amount since the start, but when I see it in black and wite... it´s strange. I hope... no! I believe I decided right. So what to edit czech printed Vogue in few years? Hmm everything is possible! Anyway, now I´m starting to live my dream. Media and maybe journalism. I´ll see.


Přijatá. Tadádadádadá. Ještě aby ne, když na mě teď tak ďábelsky kouká složenka a čeká na zaplacení. Počítám s tou částkou od začátku, ale vidět to napsané černé na bílém je přeci jen trošku šok. Ale vybrala jsem si to sama a věřím, že jsem se rozhodla správně. Co takhle za pár let české vydání Vogue? Hmmm všechno bude! Každopádně si začínám plnit svůj sen. Média, a možná žurnalistika? Uvidíme. 

tess
We went for a walk. For a vet, so my dog lady was very excited. Definetely, you can imagine it. Nevertheless she has so long spures, so our nice vet had to cut it. Now, she is sunbathing and doesn´t talk to me. So I went to the bike with Rihanna. She´s damn good singer! 

Vyrazily jsme na procházku. Na veterinu. Moje psí slečna byla velmi nadšená, a to jsme šly jenom na ostříhání drápků. I přes to se se mnou teď nebaví a opaluje se na sluníčku. A já, sportovní antitalent, jsem se zatím vydala sportu napospas. Šly jsme s Rihannou na kolo. Pěkně zpívá ta holka! 

flower
Flowers in the window. 

Now I´m going to relax, just lie in my bed, read some good book and do nothing! Tomorrow I´m working and on friday... yes, I´m working too. I´ll tell you something about it tomorrow. And also something about Elton John. 

Teď sebou hodlám hodit na postel, vzít si nějakou dobrou knížku a do večer nedělat vůbec nic, jenom odpočívat. Protože zítra... zítra mě čeká práce a stejně tak i v pátek. Ale o tom až zítra. A také něco o Eltonu Johnovi! 


Kissing Tess
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama