08/06/2010

8. června 2010 v 21:59 | Tess |  Daily news
Dám vám radu. I kdybyste byly sebevíc na hlavu padlé, nikdy neříkejte klukovi nic, z čeho by pochopil, že neodsuzujete nevěru. Protože i když se říká "co oči nevidí, to srdce nebolí"... teď už to vlastně víte. Protože žádnej není svatej... má li k tomu ještě souhlas :)

šeřík
Pár týdnů nazpátek. Moje oblíbená.

Chtěla jsem dneska vstávat brzo, opravdu. Jít se opalovat někam do přírody trochu... nakonec jsem skončila střídavě u žehlícího prkna a v posteli s šílenou bolestí hlavy. Ne a taky neumím polykat prášky. Prostě ten paralen mi uvíznul v krku na půl dne snad, taže jsem nemohla ani dýchat, jíst, pít, nic... můžete být vlastně rádi, že žiju! :D 

Další poznatek dne: Nenechávejte rozpálenou žehličku na bílém tričku... vlastně jí nenechávejte vůbec na žádném tričku! Ach ano, jsem šikovná... to ta hlava! 

A ano.. ještě vám musím říct, jak strašně zbožňuju bouřky. To neustále deštivé počasí, které nás provázelo posledními týdny není nic pro mě... ale takový krásný teplý letní déšť s bouřkou.... mohla bych být venku klidně celou dobu, bez deštníku.. prostě jen tak! 


Tess
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 FAKIE FAKIE | Web | 9. června 2010 v 0:03 | Reagovat

ooh thanks you alot :)
You are verry verrry beautiful..
its bad that I dont understand your text, but I like to look at the pictures :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama